Jsme česká společnost zabývající se prodejem vybavení ke zhotovení novostavby nebo rekonstrukci stávajícího domu. Klademe velký důraz na kvalitu při výrobě a zároveň rychlost. Lišíme se hlavně přístupem a komunikací se zákazníkem.

Jak už bylo řečeno, zabýváme se distribucí nejen stínících prvků, ale i vybavení k zhotovení novostavby nebo stávajícího domu. Upravujeme ceny tak, aby byly dostupné pro každého. Samozřejmě se stejnou kvalitou, na které se nic nemění.
Primárně se zaměřujeme jak na náš tak i na zahraniční trh, ale samozřejmě doma je doma. Přijímáme zakázky od jednoho kusu až po tolik, kolik budete potřebovat. Pokud si nevíte rady při výběru sortimentu a vhodných kombinací, nebo si chcete sjednat schůzku, neváhejte nás kontaktovat.

V našich službách je zahrnuta

  • poradenská činnost
  • zaměření
  • cenová nabídka
  • montáž
  • záruka a servis

 

FAQ

Nejčastěji kladené otázky

Dodáváme pouze kvalitní zboží, od předních Českých výrobců. Uvádíme je vždy v našem webovém menu, při rozkliknutí daného sortimentu.

Délka procesu je velmi individuální. Snažíme se dbát na rychlost a kvalitu, jak už bylo zmíněno výše. U každé cenové nabídky je umístěn celkový odhad času realizace.

Zboží obvykle dopravujeme v den montáže, ale není problém po telefonické domluvě dopravit dříve.

V případě realizace je zaměření součástí ceny.

Ano, vyžadujeme zálohu, ale její výše se liší dle zvoleného sortimentu nebo služby. Obvykle se jedná o poloviční částku z naší cenové nabídky.

Platba probíhá převodem na účet.

Ano, montáž je automaticky součástí cenové nabídky.

V případě zájmu dané zboží odvezeme a následně pošleme na ekologickou likvidaci. Ceny likvidace řešíme až v případě, když je prováděna realizace.

 

Zákazníky seznamujeme s ovládáním a údržbou daného sortimentu.

Záruka je samozřejmostí, délka je individuální dle daného sortimentu.

V případě reklamace nás kontaktujte telefonicky nebo pomocí formuláře.